Firemní dny

Kompaktní areál autodromu umožňuje svou vybaveností a variabilitou pořádání nejrůznějších firemních dnů s motoristickou a sportovní tématikou. Akce lze kombinovat s kurzy bezpečné jízdy, soutěžením na motokárách, využití skate parku s U-rampou, dětského dopravního hřiště nebo stadionu dobrovolných hasičů s travnatou plochou a běžeckou dráhou.

Akce mohou být zcela uzavřené, nebo naopak pro nejširší veřejnost. Mimo již tradičně pořádané sportovní, společenské a výukové programy je areál stále častěji využíván pro ukázkové a komerční akce, včetně premiér novinek v dopravní technice a příslušenství. Pro všechny tyto akce je v areálu dostatečné množství travnatých ploch a komunikací, na kterých je možnost vyzkoušet si bezpečně vlastní techniku přímo v objektu, případně vyzkoušet její schopnosti na některé z výcvikových kluzných ploch.

Budova restaurace s oddělenou jednací místností je při těchto akcích důstojným zázemím pro jednání s obchodními partnery nebo významnými hosty.

Aktuality

  • Pro dotazy týkající se termínů, objednávek, dotazů, apod. volat vedoucího areálu na tel.: +420 777 111 605 nebo e-mailem autoklub@autodromvmyto.cz .

Restaurace

  • interiér – 80 míst
  • jednací místnost, V. I. P. – 25 míst
  • venkovní sezení kryté – terasa – 70 míst